Saturday, 12 January 2013

Pijany wielorybnik


Czyli moje życie społeczne pada na łopatki.
A tak poważnie to jestem ciężko chora na boli-mnie-głowa-i-plecy-nie-mam-kasy-rysuję-robię-matmę-i-fizykę-i-programuję-pragnę-tylko-jedzenia-i-spokoju i tylko M mnie nie rozumie.
Zima is coming przyszła, Sensei mnie zabije, bojlery i rury pękają. Czyli wszystko jest w normie, szczęśliwe, zimowe mikrusy.
◕ ◡ ◕

O matulu, jakie przyjemne dla ucha.
Copilot - The Drunken Whaler

4 comments:

 1. Ehh zazu zazu. 2 Zbroja jest genialnie narysowana, szczegóły, światła, detale (te które miały być bo rozumiem że to nie koniec?), odcienie wszystko git. Teraz jeśli masz zamiar dalej pracować nad pierwsza zbroją to nie czytaj tej części.

  Otóż: Nogi są ok i sa naprawdę dokładnie narysowane, ale Moim zdaniem miednica do nich nie pasuje (jest za szeroka i zbyt skręcona), Lewa część napierśnika jest troszkę większa od prawej (tutaj nie jestem pewien. A co prawego ramienia i ręki to totalnie je zmasakrowałaś, porównaj teraz lewe ramię i prawe, prawe jest znacznie większe i bardziej odstaje (chyba że specjalnie przekrzywiłaś mu napierśnik żeby tak to wyglądało). Nie mogę natomiast zrozumieć czemu ma zanik bicepsu? Prawy biceps ma mniejszy od przedramienia i lewego bicepsu! Why Zazu! Why! A jego hełm wygląda na bardzo niezadowolony biorąc pod uwagę krzywą w nim szczelinę.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tyyyle błędów. "Zazu it was bad and you should feel bad'. Nie miałam tego już dłubać ale chyba jednak zmieniam zdanie. Na swoją obronę mogę powiedzieć tylko tyle, ze starałam się wyłapać to jak zbroja odbija światło, jak zachowuje się w różnych środowiskach i ogólnie jak się ją maluje. No ale zapominanie przy tym o anatomii nie jest genialnym pomysłem.

   Zastanawia mnie czy powinnam teraz zmniejszyć trochę tę dłoń do tego jak wykształtuje mu się biceps czy akurat dłoni się nie czepiać, a czepiać tylko reszty. Teraz widzę, że ma wybity bark. Hm, uznałam, że dół zbroi (ta 'spódniczka') idzie w parze z napierśnikiem, co za tym idzie - tak się ułożyła przy tej pozie. Szczelina w hełmie była taka na zdjęciu ale lepiej będzie wyglądać faktycznie jak to poprawię (albo może trochę przesadziłam). No to pójdzie od poprawki. Nie dziś ale pójdzie :)

   Delete
 2. Pamiętaj o proporcjach i o tym że każdy człowiek jest inny a nikt nie jest w 100% symetryczny. Co do zbroi to weź pod uwagę że zbroje z różnych epok mają całkowicie różną budowę i to też powinnaś wiedzieć kiedy jak się zabierasz za rysowanie jakiejś. Łap linka
  http://morion.imperial.net.pl/en/Pancerze-3-1

  ReplyDelete
  Replies
  1. Przydadzą się i uwagi i link, dzięki! : D

   Delete