Saturday, 12 January 2013

nope


Dziecko, błagam, odejdź w końcu od kompa...
NOPE.

9 comments:

 1. To ci naprawdę ekstra wyszło, mogłaś tylko jeszcze dorysować chociaż ramiona lepiej by wtedy całość wyglądała i z tego co oglądałem twoje prace przydałoby ci się jako trening rysowania z dość bliskiej odległości bo nie zdarza ci się to często, preferujesz pełne postacie bądź sceny. Bardzo dobrze narysowałaś ucho oraz jego środek to samo tyczy się czoła i tych delikatnych zmarszczek które przecież każdy z nas ma.
  Pracuj dalej, świetnie ci idzie!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Łał, dzięki wielkie za motywację! Coś typu np. poszczególne ujęcia - linia nosa wraz z uszami, linia oczu albo same części twarzy; byłoby ok jako ćwiczenia? Można by to odnieść do całości postaci, np. same dłonie i ramiona z bliska, albo np. jak układa się biżuteria na szyi czy coś..

   Delete
 2. Wiesz co, to zależy bo z tego co widzę twarze i inne szczegółowe rzeczy dobrze ci wychodzą. Większy problem ci sprawia rysowanie szczegółów w większych pracach w których masz dużo elementów. Spróbuj np. rysować głowę, klatkę oraz ramiona z jak największą szczegółowością i uwzględnieniem anatomii pod różnymi kontami.

  ReplyDelete
 3. nie wiem czemu, ale zawsze gdy na to patrze, to na pierwszy rzut oka delikatnie, ale jednak, przypomina mi ten rysunek postac Jack'a z Fight Club

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ty, faktycznie D: Tylko nos za ziemniakowaty chyba..

   (The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club...)

   Delete
  2. Fight Club nie ma zasad, to tylko film ... ktory powstal na podstawie prawdziwej historii..

   Delete
 4. Kiedy dodasz coś nowego?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jak tylko znajdę czas. Rysowałam coś ost między szkołą a obowiązkami ale jestem niezadowolona z rezultatu więc nie dodaje.
   Dużo spraw na głowie. Niech tylko ferie się zaczną i się wezmę za rysowanie.
   Żałuję, że tak długo nic nie dodaję

   Delete